Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.

  Kávovary Handpresso   Handpresso cestovní kávovary  kvalitní espresso kdykoliv a kdekolliv 

KÁVA / Mletá káva

Řadit podle 
Výrobce 

Mletá káva Mami's Caffé Dolce Vita 250 g, dóza
Káva v dóze s delikátní chutí
Káva Mami’s Caffe Dolce Vita je směsí, která je vytvořená z nejlepších výběrových káv odrůd Arabica a Robusta pocházející z Indie a Jižní Ameriky.Silnější chuť kávy a hustá crema vytváří dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a vůní.Stylové balení kávy v dóze je vhodné také jako dárek. Obsah balení = 250g, cca 35 porcí
naše cena 250 Kč (10,00 EUR)

Mletá káva Mami's Caffé Dolce Vita 250 g, dóza
img


Mletá káva Mami’s Caffe Amabile 250 g, doza
Káva výrazné chuti v dárkové dóze
Mletá káva Mami’s Caffe Amabile je směsí Arabiky (40 %) a Robusty (60 %). Tuto směs plné chuti ocení především milovníci silné kávy. Chuť a hustá crema vytváří perfektní balanc mezi sladkostí a vůní.Stylové balení kávy v dóze je vhodné také jako dárek.Balení kávy: 250 g250 g = cca 35 porcí
naše cena 230 Kč (9,20 EUR)

Mletá káva Mami’s Caffe Amabile 250 g, doza
img


Mletá káva Mami's Caffé bezkofeinová 250g, dóza
Mletá káva Mami's Caffé bezkofeinová v praktické dóze.
Bezkofeinová mletá káva Mami’s Caffé je 100% Arabica zbavená kofeinu zcela přirozeným procesem. Káva disponuje výbornou chutí s výjimečným aroma. Praktické balení v dóze je vhodné i jako dárek. Obsah balení = 250g , cca 35 porcí
naše cena 330 Kč (13,20 EUR)

Mletá káva Mami's Caffé bezkofeinová 250g, dóza
img


Mletá káva Covim Suave 250 g
bezkofeinová káva
Mletá italská káva Covim Suave z pražírny poblíž Janova neobsahuje kofein. Je vhodná především pro ty, kteří se chtějí nebo potřebují kofeinu z nějakého důvodu vyhnout.Káva je vhodná jak pro Handpresso Wild Hybrid, tak pro Handpresso Auto Hybrid.1 balení = 250 g (cca 35 porcí)
naše cena 116 Kč (4,64 EUR)

Mletá káva Covim Suave 250 g
img


Mletá káva Covim Qualita Oro pochází z italské pražírny poblíž Janova. Tato vyvážená směs se vyznačuje bohatou cremou, příjemnou chutí a okouzlujícím aroma.Káva je vhodná především do moka konviček, ale určitě ji využijete i pro Handpresso Wild Hybrid nebo pro Handpresso Auto Hybrid.1 balení = 250 g (cca 35 porcí)
naše cena 126 Kč (5,04 EUR)

Mletá káva Covim Qualita Oro 250 g
img


Mletá káva Covim Espresso 250 g
ve vakuovém balení
Mletá káva Covim Espresso pochází z italské pražírny poblíž Janova a vyznačuje se nejen bohatou cremou, ale také vyváženou chutí a přiměřenou dávkou kofeinu. Káva je vhodná pro Handpresso Wild Hybrid nebo pro Handpresso Auto Hybrid.1 balení = 250 g (cca 35 porcí)
naše cena 128 Kč (5,12 EUR)

Mletá káva Covim Espresso 250 g
img


Mletá káva Mami's Caffé Gran Crema patří mezi nejoblíbenější druhy značky Mami's Caffé. Káva disponuje plnou a sladkou chutí, střední cremou a příjemným aroma. Káva Mami's Caffé je balena v hezké dárkové dóze a je vhodná pro Handpresso Wild Hybrid nebo pro Handpresso Auto Hybrid.1 balení = 250 g (cca 35 porcí)
naše cena 280 Kč (11,20 EUR)

Mletá káva Mami's Caffé Gran Crema 250 g, dóza
img


Mletá káva Mami's Caffé Espresso Crema na první pohled zaujme svou červenou barvou a hravým obrázkem na přebalu. Káva jako takové je směsí odrůd káv Arabica a Robusta a disponuje dobrou cremou a příjemnou, lehce nasládlou, chutí. Káva Mami's Caffé je balena v hezké dárkové dóze a je vhodná pro Handpresso Wild Hybrid nebo pro Handpresso Auto Hybrid.1 balení = 250 g (cca 35 porcí)
naše cena 240 Kč (9,60 EUR)

Mletá káva Mami's Caffé Espresso Crema 250 g, dóza
img


Mletá káva Covim Premium 250 g
ve vakuovém balení
Mletá káva Covim Premium je produkcí z rodinné pražírny Covim z Itálie. Káva se vyznačuje silnou chutí a je vhodná díky své intenzitě a přetrvávající chuti především pro chvíle, kdy potřebujete dodat energii. Káva je vhodná pro Handpresso Wild Hybrid nebo pro Handpresso Auto Hybrid.1 balení = 250 g (cca 35 porcí)
naše cena 96 Kč (3,84 EUR)

Mletá káva Covim Premium 250 g
img